Naše stránky používajú k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte..     OK

Inšpirácia v spomienkach
Hrdosť rybárov na svoj úlovok, divadlo odohrávajúce sa na rybích trhoch, vôňa a chuť rybích pokrmov a darov mora tvorí nezameniteľnú atmosféru prímorských letovísk. To všetko v nás zanecháva spomienky na každú prežitú návštevu. Prečo teda nevytvoriť aspoň kúsok toho všetkého v Bratislave, centra diania modernej gastronómie.
Rozhodnutie v dôvodoch
Ryby a morské plody sa stále častejšie, nielen vďaka zdravému životnému štýlu, stávajú bežnou súčasťou našeho jedálnička. Okrem lahodnej a jedinečnej chuti obsahujú veľký rad potrebných živín, mezi ktoré patria napríklad bielkoviny, jód, vitamíny B, B12, A, D, omega 3 mastné kyseliny alebo horčík.

Kvalita v rýchlosti
Sme vďační technickému vývoju, rýchlosti a kvalite služieb, zaručujúcich stále lepšie a lepšie podmienky transportu tohto veľmi rýchlo sa kaziaceho prírodného produktu. Vďaka dômyselnému systému distribúcie sa rozmanitý sortiment exotických i tradičných rýb a darov mora priamo z prístavov a špeciálnych akvakultúr dostane pomocou lodí, lietadiel i nakladných vozidiel bezpečne uskladnený na ľade k našim spotrebiteľom z mnohých krajín sveta a to mnohokrát skôr, než do dvoch dní od výlovu.
More v Bratislave
Sme skutočne ozajstný rybí trh v Bratislave, kde môžete s istotou nakúpiť to nejlepšie zo sladkovodných a morských rýb, kôrovcov a mäkkýšov z voľných lovov a certifikovaných chovov.
Spokojnosť v poslaní
Nezaoberáme sa ničím iným, takže sa tomu venujeme ozaj naplno. Môžeme si teda dovoliť vyberať medzi dodávateľmi, hľadať stále nových tak, aby sme zaistili tú najväčšiu čerstvosť a kvalitu za dostupnú cenu. Veríme, že sa nám to vráti v spokojnom zákazníkovi a dôjde k naplneniu nášho poslania.
NENECHAJTE SI UJSŤ NOVINKY ZO SVETA MYFISH
PREDAJŇA FRESHMARKET

Rožňavská 1A, 83104 Bratislava
e-mail: freshmarket@myfish.sk

AKCEPTUJEME PLATOBNÉ KARTY:


SLEDUJTE NÁS: